recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

UŽŠÍ SPECIALIZACE

Rehabilitační centrum Revitea se v rámci své užší specializace věnuje gynekologické fyzioterapii, těhotným ženám a ženám po porodu.

Gynekologická a těhotenská fyzioterapie je odvětví, které není v běžných rehabilitacích standardně poskytováno.

Ne každý fyzioterapeut umí pracovat s těhotnými ženami nebo s ženami s únikem moči. V našem centru se i těmto tématům věnujeme a věříme, že cílenými manuálními technikami a cvičením lze zmírnit nebo zcela odstranit gynekologické a urologické obtíže nebo obtíže spojené s těhotenstvím či v poporodním období.

V těchto oblastech Vám pomohou naše zkušené terapeutky, které se pravidelně vzdělávají, absolvovaly řadu odborných kurzů, seminářů či workshopů zaměřených na tuto problematiku, účastní se urogynekologických kongresů a konferencí a spolupracují s porodními asistentkami.

Zároveň pravidelně obohacují své praktické dovednosti v rámci vlastních interních seminářů, kde mezi sebou sdílejí poznatky ze své praxe s gynekologickými nebo těhotnými pacientkami, a to pod vedením Mgr. Veroniky Macháčkové – lektorky metody 3×3, Mgr. Evy Pospíšilové – lektorky přístupu Fyzioterapie funkce a Mgr. Marty Králové – specialistky na viscerální fyzioterapii.

 

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz