recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

MUDr. Jan BUZEK

 

Moje první lékařské zkušenosti jsem získal na ortopedické klinice fakultní nemocnice Na Bulovce. Velmi rychle jsem ale poznal, že operativa nebude můj cílový obor. Začal jsem se zajímat o funkci těla jako celku a přešel do rehabilitace. I zde mohu využívat předchozích zkušeností z ortopedie. Dá se říct, že dříve jsem pacienty operoval, dnes jim pomáhám se i po operacích rehabilitovat. V tomto oboru se pohybuji od roku 2012, kdy jsem nastoupil do Rehabilitačního ústavu Kladruby, kde jsem působil na spinální rehabilitační jednotce (péče o pacienty s poraněním páteře a míchy v post akutním stádiu).

V roce 2018 jsem změnil Rehabilitační ústav za lázeňskou péči a současně začal působit v ambulantní sféře rehabilitace. Pracuji jako lékař a garant rehabilitační léčby v Centru lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger v Mariánských lázních a současně jako lékař v centru specializované rehabilitace Revitea v Praze.

Při své práci rád kombinuji lékařské možnosti s manuálním ošetřením tkání. Jako školitel se účastním opakovacích kurzů myoskeletární medicíny pro lékaře. Cílovou skupinou je dospělá část populace. Mezi moje největší záliby patří léčba pohybového aparátu pomocí vysokointenzivního laseru – Hilterapie.

Domluvím se anglicky a díky lázeňskému zaměstnání i částečně německy. Svůj volný čas věnuji zejména rodině.

 

Vzdělání

  • Atestace v oboru Rehabilitační a fyzikální medicína (2017)
  • 1. Lékařská faktura Univerzity Karlovy (2011)

 

Odborné kurzy

  • Myoskeletální medicína
  • Kurz Fyzikální medicíny
  • Kurzy laseroterapie a Hilterapie (včetně Master course)
  • Kinesiotaping
  • Kurz pedobarografie at al.
Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz