recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

AKUPUNKTURA – MUDr. VALEŠOVÁ

V dnešním uspěchaném světě zapomínáme na podstatu našeho bytí. Každé narušení jedné části těla jako celku může ovlivnit rovnováhu všech ostatních částí. Mým cílem je tuto harmonii obnovit. Výsledkem je zlepšení nejen na rovině fyzické, ale i na rovině emocionální a psychické. Dokážeme se vyčerpávat tak dlouho, až přijde nemoc. Dříve než to pochopíme se může stát chronickou. Obtěžují nás typické problémy a ztrácíme sílu. Není jednoduché dostat se zpět do stavu “zdraví”.

Jsem lékařkou oboru gynekologie a porodnictví a již dvanáctým rokem praktikuji akupunkturu. Tradiční čínská medicína, jejíž součástí je akupuktura, má velmi dlouhou historii a v průběhu století se vyvinula v unikátní systém, zabývající se celostním přístupem k člověku. Dokáže léčit nejen nemoci běžně léčitelné západní medicínou, ale i komplikované choroby. Mou předností je individuální přistup ke klientům, protože si moc dobře uvědomuji, že vše souvisí se vším. Nebojte se vyzkoušet něco jiného než klasické léky. Otevřete se novému poznání a s mou pomocí společně nalezněme odpověď na spoustu filozofických i obyčejných otázek. Porozumíte-li sami sobě, lépe porozumíte svému okolí. Najděte proč a objevíte sami sebe.

Co můžu akupunkturou nabídnout?

Lze ji využít k rychlé pomoci při většině problémů jako například léčba pohybového aparátu (bolesti zad, výhřezy meziobratl. plotének, celková regenerace pohybového aparátu, revmatoidní onemocnění, stavy po traumatech, apod.), léčba zažívacích obtíží, léčba gynekologických problémů (sterilita, endometrióza, nepravidelný menstruační cyklus, nadměrné krvácení, apod.), léčba psychických potíží (stavy úzkosti a vyčerpání).

Akupunkturu provádím také nepravidelně v prostorách Specializovaného rehabilitačního centra Revitea. Objednávat se můžete přímo u mne na tel. 734 239 155, případně přes recepci Revitea na tel. 608 882 172.

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz