recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

REFERENCE

Rok 2020 a půl roku po sobě zranění obou kolen. Nemohlo se mi stát nic lepšího, než po základní léčbě náhodně narazit na rehabilitační centrum Revitea. Odbornost, lidský přístup, důvěryhodnost. To vše mi poskytnul jak garant celého centra MUDr. Peter Wágner, tak skvělá fyzioterapeutka Mgr. Hana Benetková. A vstřícnost na recepci centra je již vlastně jen samozřejmostí. Proto toto rehabilitační centrum doporučuji i svým blízkým.

RENATA Č.

specialistka pro firemní komunikaci

Reviteu jsem navštívil na doporučení  kamaráda. Jsem aktivní sportovec a po jízdě na kole v náročném terénu mne vždy bolela bedra. Po vstupním vyšetření u Dr. Wágnera jsem absolvoval sérii rehabilitací s fyzioterapeutkou Barborou Nekolnou. Ta mi objasnila příčinu bolesti zad, uvolnila přetíženou oblast, naučila správné dýchání a pečlivě vysvětlila cviky na stabilizaci trupu. Sám na sobě vnímám, že pokud pravidelně cvičím, tak mne i přes extrémní fyzickou zátěž při sportu záda nebolí. 

IVAN V.

bankéř

Po dvouletém úsilí najít odborníka, který mi pomůže rozklíčovat příčinu bolestí v oblasti zad, jsem již při prvním vyšetření a naprosté profesionalitě MUDr. Petera Wágnera věděla, že jsem na tom nejlepším místě. Mgr. Jiří Kudláček nastavil individuální plán, který se upravuje dle dosažených zlepšení a díky tomu funguje na 100 %. Nutný je zájem dodržovat postup a pokyny terapeuta. Stačí být trpělivý a výsledky se brzy dostaví. Velmi si vážím pomoci a skvělé péče týmu Revitea. Děkuji!

ALENA H.

produkční 

Byla jsem nadšená, Mgr. Krupníková je úplně skvělá!! Žádný fyzioterapeut se mě doposud takhle komplexně a smysluplně neptal. Je vidět, že Vaším cílem je najít příčinu a spouštěč potíží, než jen léčit následky.

JANA K. 

specialista prodeje

Tým doktora Wágnera je skvělý a ráda bych touto cestou poděkovala Mgr. Veronice Macháčkové, která ze mne dokáže udělat ženu o několik let mladší.
Oceňuji nejen vysokou profesionalitu, ale také fakt, že se zde cítím především jako člověk a teprve potom jako pacient.

ZINKA T.

státní úřednice

V Revitee mají fyzioterapeutky zlaté ruce. Daly mi dohromady poškozené rameno po nehodě na lyžích a pomohly mi rehabilitovat po operaci plotének. Děkuji za jejich péči. 


ZBYNĚK R.

muž v domácnosti

Do rehabilitačního centra jsem přišla se žádankou od doktora po operaci vážné zlomeniny ramene. Já osobně mám horší zkušenosti s péčí, pokud jednoduše nezaplatíte, i přes to, že si hradíte pojišťovnu. V RC Revitea tomu tak není. 

Já ani mé rameno si nemůže vynachválit individuální přístup týmu Revitea. V poměrně krátké době se operované rameno plynule zapojilo do aktivit běžného života. Můj velký díky patří hlavně Mgr. Haně Benetkové.


DOMINIKA S.

marketingový specialista

Právě mám za sebou sedm příjemných setkání s Mgr. Veronikou Macháčkovou. Je to profesionálka se vším všudy. Pomohla mi, uvolnila má stažená záda a ramena. Navíc jsem dostala spoustu cenných rad. Moc děkuji. Obrátila jsem se důvěrou už podruhé, a vůbec toho nelituji.

Před časem jsem byla moc spokojena s rehabilitací sešitého chodidla (Mgr. Hana Benetková a Veronika Pěkná). Dodatečně děkuji i oběma, které mi pomohly tenkrát.

A v neposlední řadě děkuji i panu doktoru Peteru Wágnerovi, za skvělý tým, kterým vy všichni jste.

ZUZANA M.

specialista kvality

V těhotenství mě začala velmi trápit krční páteř a velké nesnesitelné bolesti hlavy při pohybu. Kamarádka mi dala kontakt na Reviteu, kam jsem docházela k fyzioterapeutce Martině  Černochové. 

Už po první návštěvě, kdy mi fyzioterapeutka ukázala cviky na uvolnění se mi velmi ulevilo a po ukončení terapie problémy zcela vymizely.  Navíc jsem se dozvěděla informace o tom, jak správně držet tělo, dýchat i chodit. Vřele doporučuji.


JANA L.

strážník Městské policie

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz