recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

SPRÁVNOU CHŮZÍ KE ZDRAVÍ

Rehabilitace má velmi široký záběr: nejenže se prolíná s řadou medicinských oborů, ale zahrnuje také řadu dalších, často velmi praktických znalostí. Našim klientům chceme co nejlépe poradit, a proto část našeho týmu navštívila v rámci neustálého profesního vzdělávání Studio zdravého obouvání na pražském Smíchově.

S odborníky studia jsme konzultovali prvky obutí u dětí a dospělých včetně ortopedických vložek. Správné boty totiž kromě zajištění potřebného komfortu pro nohy zásadním způsobem ovlivňují postavení celého opěrného systému, a tedy i výsledky rehabilitace a fyzioterapie. To vše pak má vliv na funkci celého organismu.

Se zájmem jsme nahlédli i do dílen, kde se vložky vyrábějí na míru klientům a podle potřeby se doupravují, dále se zde řeší výroba zdravotní obuvi a úprava konfekční obuvi. Po celou dobu naší návštěvy se nám ochotně věnoval spoluzakladatel a spolumajitel Studia zdravého obouvání Jakub Suzan (na fotce vpravo), který má všechny potřebné znalosti v daném oboru, kterému se odborně říká kalceotika.

Poukaz na výrobu ortopedických vložek, úpravu obuvi a ortopedickou obuv vám v některých případech může předepsat i rehabilitační lékař.

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz