recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

REFERENCE

Do rehabilitačního centra jsem přišla se žádankou od doktora po operaci vážné zlomeniny ramene. Já osobně mám horší zkušenosti s péčí, pokud jednoduše nezaplatíte, i přes to, že si hradíte pojišťovnu. V RC Revitea tomu tak není. Já ani mé rameno si nemůže vynachválit individuální přístup týmu Revitea. V poměrně krátké době se operované rameno plynule zapojilo do aktivit běžného života. Můj velký díky patří hlavně Mgr. Haně Benetkové.

Dominika S., marketingový specialista


V Revitee mají fyzioterapeutky zlaté ruce. Daly mi dohromady poškozené rameno po nehodě na lyžích a pomohly mi rehabilitovat po operaci plotének. Děkuji za jejich péči. 

Zbyněk R., muž v domácnosti


Reviteu jsem navštívil na doporučení svého kamaráda. Jsem aktivní sportovec a po jízdě na kole v náročném terénu mne vždy bolela bedra. Po vstupním vyšetření u Dr. Wágnera jsem absolvoval sérii rehabilitací s fyzioterapeutkou Barborou Nekolnou. Ta mi objasnila příčinu bolesti zad, uvolnila přetíženou oblast, naučila správné dýchání a pečlivě vysvětlila cviky na stabilizaci trupu. Sám na sobě vnímám, že pokud pravidelně tyto cviky doma provádím, tak mne i přes extrémní fyzickou zátěž při sportu záda nebolí. Oceňuji, že mi terapeutka vždy ochotně a lidsky zodpověděla všechny mé dotazy. Rozebrali jsme dokonce i typ kola a jeho nastavení pro správný posed a eliminaci přetížení určitých svalových skupin.

Ivan V., bankéř


Byla jsem nadšená, Mgr. Krupníková je úplně skvělá!! Žádný fyzioterapeut se mě doposud takhle komplexně a smysluplně neptal. Je vidět, že Vaším cílem je najít příčinu a spouštěč potíží, než jen léčit následky.

Jana K., specialista prodeje


Po dvouletém úsilí najít odborníka, který mi pomůže rozklíčovat příčinu bolestí v oblasti zad, jsem již při prvním vyšetření a naprosté profesionalitě  MUDr. Petera Wágnera věděla, že jsem na tom nejlepším místě. Mgr. Jiří Kudláček nastavil individuální plán, který se upravuje dle dosažených zlepšení a díky tomu funguje na 100 %. Nutný je zájem dodržovat postup a pokyny terapeuta. Stačí být trpělivý a výsledky se brzy dostaví. Velmi si vážím pomoci a skvělé péče týmu Revitea. Děkuji!

Alena H., produkční


Rok 2020 a půl roku po sobě zranění obou kolen. Nemohlo se mi stát nic lepšího, než po základní léčbě náhodně narazit na rehabilitační centrum Revitea. Odbornost, lidský přístup, důvěryhodnost. To vše mi poskytnul jak garant celého centra MUDr. Peter Wágner, tak skvělá fyzioterapeutka Mgr. Hana Benetková. A vstřícnost na recepci centra je již vlastně jen samozřejmostí. Proto toto rehabilitační centrum doporučuji i svým blízkým.

Renata Č., specialistka pro firemní komunikaci

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz