recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

REVITEA DOPORUČUJE

Na základě dobrých zkušeností a pozitivních reakcí našich pacientů doporučujeme tyto produkty:

Těhotenský šátek

Šátek navržen ve spolupráci se specializovanými terapeuty, inspirovaný konceptem Fyzioterapie funkce dle Clary Lewitové, a primárně ušitý pro zevní oporu břicha těhotné ženy. Šátek využijí i ženy po porodu nebo s bolestivou menstruací.

Verra Komplex pro plodnost a těhotenství

Vitaminový komplex na podporu plodnosti a pro zdárný vývoj plodu. Bez zbytečných aditiv a barviv, TiO2 free kapsle s vysoce vstřebatelnými formami nutrientů, full B-komplex a bio-aktivní formy vitaminu B9 a B12. Vhodné pro vegany. Vyrobeno v ČR.

Verra Klidné a pohodové těhotenství

Prospěšná probiotika pro ženy v těhotenství. Laktobacily upravují střevní mikrofloru a pomáhají tak ke správnému trávení. Pozitivně ovlivňují imunitní systém maminky i miminka. Vhodné pro vegany. Vyrobeno v ČR. 

Educator

Pomůcka pro nácvik zdravé funkce svalů pánevního dna.

Profi Chondro Original®Forte

Doplněk stravy s unikátním obsahem aktivních látek určený pro extra silnou péči o klouby a páteř. Výjimečnost produktu je dána množstvím aktivních látek a jejich obsahem v doporučené denní dávce.

Profi Chondro Original® Omega

Doplněk stravy pro zdravé a pružné klouby s curcuminem, piperinem a kolagenem. Jedinečná kombinace s omega-3 pro posílenou péči a vitamínem C pro správnou funkci chrupavek. 

Profi Chondro Original® krém

Přípravek určený pro masáž pokožky v oblasti unavených a namáhaných kloubů, páteře a svalů. Relaxuje a osvěžuje svalstvo a klouby po zvýšené zátěži a námaze.

 

Všechny je možné zakoupit u nás na recepci 😊

Vaše Revitea

 

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz