recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

Proč nabízíte poplatek za služby recepce? Zdravotnictví je přece zdarma.

Z objednání k lékaři nebo jinému specialistovi se v posledních letech stal trochu oříšek. Také znáte situaci, kdy je telefon do ordinace neustále obsazený, nikdo jej nezvedá nebo si vzpomenete zavolat až mimo ordinační dobu? Když už se konečně dovoláte, tak Vám sdělí termín bez možnosti jeho výběru a sladění s Vašimi časovými možnostmi. Ale ano, už máte aspoň nějaký termín. Jenže pak Vám do toho vleze něco neodkladného a začne toto kolečko znovu.

Tato situace je dána nejen tím, že zdravotníci věnují maximum svého času kvalitnímu a komplexnímu vyšetření objednaných pacientů. Neustále se také zvyšuje počet pacientů, kteří požadují nebo jsou odesláni k vyšetření specializovaným lékařem. V posledních pár letech ale pozorujeme zvýšenou potřebu pacientů ladit termíny podle svých potřeb (např., že nemohou zameškat školu nebo práci, nemají hlídání pro děti nebo odjíždí na dovolenou, atp.), a to samozřejmě zabere organizačně spoustu času.

V případě našeho rehabilitačního centra je to s termíny ještě o trochu složitější, neboť naprostá většina pacientů absolvují sérii několika po sobě jdoucích terapií a tím pádem i organizace komplexní léčebné péče zabere více času. Zpravidla to bývá mezi 10-15 minutami. Navíc dle našich zkušeností zpravidla tak 90 % klientů termíny rehabilitací potřebují několikrát přesunout.

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz