recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

PODZIMNÍ TEAMBUILDING TÝMU REVITEA SE VYDAŘIL

Podzimní teambuilding opět prověřil, že tým kolegyň a kolegů centra Revitea jen tak něco nezaskočí.

První říjnový týden jsme vyrazili na chatku v zahrádkářské osadě Třešňovka nad Velkou Chuchlí. Grilovali jsme, povídali jsme o všem možném – trošku o práci ale hlavně o životě. Poznali jsme nové posily do týmu (brzy Vám je představíme).

Pak jsme vytáhli kytary, zpívali jsme, smáli jsme se, a dokonce jsme okusili něco ze slovenského folklóru – jeden z našich kolegů se rozhodl naučit nás tanec zvaný odzemok. Chyběly už jen valašky v rukou.

Skvělou náladu nezkazila, možná naopak podpořila, nenadálá událost. V osadě totiž někdo překopnul elektrický kabel. Vyměnili jsme tak elektrický proud za sirky, dřevo a svíčky. Tím spíš jsme si uvědomili, že kolotoč moderního člověka – úkoly, termíny, schůzky, porady a neustálý stres – se dá zastavit. A nemusí tomu posloužit jen nečekaný “blackout”.

Ještě než se setmělo a naše tváře ozářil ohýnek a gril, stihli jsme načerpat i podzimní sluneční paprsky. Celý večer jsme si zkrátka pěkně užili.

Podobné stmelovací a oddechové akce pořádá tým Revitea pravidelně dvakrát až třikrát do roka. Zásadně vyrážíme mimo pracoviště a nikdy nechybí pohyb a nejrůznější volnočasové aktivity.

Za tým Revitea Anna Pavelková

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz