recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH REVITEA

Tým rehabilitačního centra Revitea s úctou navazuje na práci zakladatelky Fyziotherapy centrum s.r.o., fyzioterapeutky Mgr. Mikoláškové.

V roce 2016 se garantem odborné péče a jednatelem společnosti stal MUDr. Peter Wágner a postupně vybudoval silný kolektiv fyzioterapeutů a podpůrných pracovníků.

Zlomovým se pro naši společnost stal rok 2019. Vstoupili jsme do něj pod novým firemním názvem Revitea team s.r.o. a v červenci jsme se přestěhovali z Nuselské polikliniky do nově zrekonstruovaných prostor Polikliniky Budějovická. To nám umožnilo nejen rozšířit kapacitu našeho rehabilitačního centra, ale také zahrnout čekárnu a recepci do jednoho společného prostoru. Věříme, že lepší dopravní dostupnost a rodinné prostředí zpříjemní našim klientům návštěvu u nás.

V rehabilitační centrum Revita pečujeme o všechny věkové kategorie – od miminek, přes předškoláky, dospívající, dospělé, ale také o těhotné nebo ženy s gynekologickou problematikou až po seniory. Díky tomu naše služby nezřídka kdy využívají celé rodiny😊

Zakládáme si na kvalitním vstupním vyšetření našimi rehabilitačními lékaři, kteří jsou po celou doby léčby v úzkém kontaktu s fyzioterapeuty. V souladu s naší filozofií poskytovat komplexní péči o naše klienty spolupracujeme i s dalšími specialisty – psychoterapeutem věnujícím se psychosomatice, masérem a fyziotrenérem, porodními asistentkami nebo lékaři jiných odborností.

Klademe důraz na vzdělávání našich zaměstnanců, kteří si rozšiřují své znalosti nejen na externích vzdělávacích akcích, ale také v rámci interních seminářů nebo mohou využívat supervizi spolupracujících lektorů různých terapeutických metod a přístupů.

Těší nás, že se na nás obracejí noví klienti na základě doporučení od stávajících klientů, praktických lékařů nebo jiných specialistů. A také to, že se k nám vrací s důvěrou klienti, kteří již u nás rehabilitační program absolvovali.

 

 

Za celý tým Revitea

MUDr. Peter Wágner
vedoucí rehabilitační lékař

a jednatel Revitea team s.r.o.

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz