recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

MUDr. Tereza NÁLEPKOVÁ

Vystudovala jsem 2. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, ale obor rehabilitace a fyzikální medicína mě zaujal již dávno před zahájením vysokoškolského studia. Sama jsem se díky sportovním zraněním k rehabilitaci dostala nejdříve jako pacient a již tehdy mě fascinovala komplexnost oboru a velmi rozmanité možnosti léčby. Díky vlastním zkušenostem tedy vím, jak moc může optimální rehabilitační léčba pacientovi pomoci vrátit ho do běžného života nebo k milovanému sportu, jako to bylo v mém případě. Tyto zkušenosti mi po absolvování studia velmi pomohly ve výběru správného oboru.

Při procesu léčení považuji za základ pacientovi naslouchat a trpělivě mu vysvětlit příčinu jeho obtíží i následný postup léčby. Za velmi důležitou rovněž považuji spolupráci napříč obory, protože jen tak je v mnohých případech možné dojít ke správné diagnóze a následně k úspěšnému vyléčení pacienta. Své první medicínské zkušenosti jsem získala v Thomayerově nemocnici v Praze.

Díky studiu v Rakousku hovořím plynně německy. Ve volném čase velmi ráda sportuji, trávím čas v přírodě a věnuji se rodině. 

 

Vzdělání

  • Obor Všeobecného lékařství na 2. LF UK Motol (2020)

 

Odborné kurzy a zkušenosti

  • Goethe Zertifikat úrovně C1 z německého jazyka
  • Základy bodyterapie
  • Asistent trenéra v tenisové školičce
  • Kontaktní pracovník v organizaci Area Fausta

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz