recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

Mgr. Anna ZÁHOROVÁ

Vystudovala jsem obor Psychologie na Masarykově univerzitě v Brně, poté jsem se věnovala psychologii práce a kariérnímu poradenství. Absolvovala jsem kurz akreditovaný MŠMT Systemické koučování a věnovala se školení zaměstnanců a osobnímu rozvoji. Nyní jsem v systemickém psychoterapeutickém výcviku. Působím jako psychoterapeut ve výcviku pod odbornou supervizí.

Hlavní oblastí, které se věnuji, je psychoterapie. Oproti metodě koučování, která je spíše zaměřena na výkon, se psychoterapie soustředí na vzájemný rozhovor, společné hledání cesty vedoucí ke zmírnění trápení a k celkovému zlepšení životní situace.

Zabývám se také sportovní psychologií, mentálním tréninkem a koučováním sportovců. Celý život aktivně sportuji, proto je to oblast, která mě baví, a těší mě spolupracovat se sportovci na jejich rozvoji a doprovázet je na jejich cestě za lepšími výsledky. Jsem také aktivní členkou Asociace psychologů sportu.

Ve své praxi využívám hlavně systemické myšlení. Společně s vámi budu hledat cesty zaměřené na řešení problému, vytyčení vašich cílů i vizualizace vaší ideální situace. Prvním krokem je si uvědomit, co chci, druhým vytyčit si dílčí menší cíle a třetím vyrazit na cestu a splnit si své sny.

V rehabilitační centru Revitea se věnuji klientům v oblasti psychosomatiky, která se zabývá vzájemným ovlivňováním duševní a tělesné stránky lidského těla.

 

Vzdělání

  • Masarykova univerzita v Brně, obor: psychologie (2003-2009)
  • Studijní stáž na Aarhus University, Aarhus (DK) v rámci programu ERASMUS (2007-2008)

 

Odborné kurzy

  • Cestou systemických terapií – psychoterapeutický výcvik akreditovaný ČAP, ISZ Management centrum/Narratio  (9/2018-nyní)
  • Kurz Kouč (Systemické koučování) akreditovaný MŠMT ČR, Innergy (CZ) (2015-2016)
  • Úvod do gestalt terapie (CZ),  IVGT Praha (2/2008)
Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz