recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

Lymfatické masáže

Lymfatický systém je systém lymfatických cév a uzlin, který shromažďuje lymfu (mízu) z celého organismu a odvádí ji zpět do krevního oběhu. Lymfatický systém hraje velmi důležitou roli ve funkci imunitního systému vašeho těla. Lymfa se dá charakterizovat jako bílá, mléčně zabarvená tekutina, která obsahuje lymfocyty, bílkoviny a tuky. Tato tekutina se hromadí v mezibuněčných prostorech tkání a krevních cév a je shromažďována lymfatickým systémem, ze kterého se pak přesunuje zpět do krve. Je součástí imunitního systému, v němž má významnou úlohu při obraně těla před infekčními a nádorovými onemocněními.

LÉČBA – PROBLÉMY (STAGNACE) LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Každý člověk je jedinečný, a proto nikdy nemohou platit univerzální pravidla léčby. Záleží na mnoha faktorech: celkovém zdravotním stavu, rodových dispozicích, věku apod. Je potřeba upravit stravu tak, abychom odbourali vše, co zatěžuje náš organismus, zejména střeva a lymfatický systém a detoxikovat se. Velmi důležité je dbát na pitný režim, pohyb, spánek, správné dýchání, cvičení, léky i přírodní léčbu. Nejhorší je STRES!!! Proto má nejdůležitější význam psychická pohoda.

Lymfatická masáž je vhodná např. pro ošetření unavených končetin, otokových stavů, po operacích, při těžkých nohách, migrénách, plastických zákrocích, snížení imunitního systému, časté únavě a mnoha dalších zdravotních problémech. Pacienti po onkologickém onemocnění pouze s doporučením od ošetřujícího lékaře – onkologa.

Manuální lymfatická masáž je jemná a velice příjemná.

Jana Buřilová – masér

Terapeutem je Jana Buřilová, který se svým vzděláním zabývá již 20 let. Provádí různé druhy masáží a zabývá se psychosomatikou onemocnění. Specializuje se na lymfatické masáže – systém a potíže s ním spojené. Poskytuje návaznost na lékařské pracoviště zabývající se cévním, žilním a lymfatickým systémem – Lymfologie, Angiologie, Flebologie.

 

 

 

 

CENÍK LYMFATICKÝCH MASÁŽÍ

počet

délka

cena

1 terapie

60 minut

1 100 Kč

5 terapií

5x 60 minut

5 000 Kč

Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz