recepce@revitea.cz
608 882 172
Poliklinika Budějovická, Antala Staška 1670/80, 140 00 Praha 4
zelená budova, vchod č. 4, přízemí vpravo

Bc. Emma ŘIHÁKOVÁ

 

Vystudovala jsem bakalářský program fyzioterapie v Praze na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Úspěšně jsem dokončila studium v červnu 2020 a nyní navazuji magisterským studiem fyzioterapie v Motole na 2. lékařské fakultě.

Vždy jsem měla blízký vztah ke sportu, který mi vyplňuje volný čas i nyní. Znalosti nasbírané v průběhu studia mě naučily koukat se na pohybový aparát z jiného úhlu a tyto znalosti se ráda snažím předat svým klientům. Baví mě práce s lidmi, ve které si zakládám si na milém a vstřícném přístupu. Společně s klientem je pak jednodušší nalézt řešení k danému problému.

Zkušenosti jsem nasbírala během praxí při studiu, při práci s vozíčkáři či lidmi s parkinsonovou nemocí. Během studia jsem měla možnost odcestovat v rámci programu Erasmus na dva měsíce na Sardinii, kde jsem viděla jak pracují zahraniční fyzioterapeuti a zároveň jsem mohla využít své znalosti v cizím prostředí. Nebojím se výzev a učení se novým věcem. V nedávné době jsem se zúčastnila kurzu mobilizací pod vedením Mgr. Maji Špiritović, Ph.D., které využívám ve svých terapiích. Dále pracuji s konceptem DNS prof. Koláře, Spiraldynamik, Senzomotorickou stimulací či technikami měkkých tkání.

V budoucnu bych se chtěla zaměřit na gynekologické problémy žen a práci s dětmi.

Svůj volný čas nejraději vyplňuji sportem, miluji hory v každém ročním období, a když nesportuji, tak si ráda přečtu knížku, zajdu do divadla či muzea nebo na pivo s kamarády.

 

Vzdělání

  • Magisterské studium fyzioterapie, 2. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2020 – doposud)
  • Bakalářské studium fyzioterapie, 3. lékařská fakulta Univerzity Karlovy (2020)

 

Odborné kurzy

  • Kurz Mobilizací, Mgr. Maja Špiritović (2021)
  • SM Systém – kurz 1A+B+C+D, Spirální stabilizace, Brno (2020)
  • Terapeutické využití Tempex tapu, Rehasport trade s.r.o. (2020)
Poliklinika Budějovická
Antala Staška 1670/80
140 00 Praha 4
zelená budova, přízemí vpravo
608 882 172
recepce@revitea.cz